למי מתאים ניתוח מתיחת בטן?

מתיחת בטן
מתיחת בטן ללא נקזים
November 30, 2014
מתיחת בטן
סימני מתיחה בבטן
November 30, 2014

למי מתאים ניתוח מתיחת בטן?

מתיחת בטן

 ניתוח מתיחת בטן הוא ניתוח פופולרי מאד, העובדה שמדובר בניתוח פלסטי גורמת לרבים לפנות למרפאות ולקליניקות ולבקש לעבור את הניתוח. ד”ר וולף מבצע בדיקות מקדימות מדוקדקות כדי לקבוע האם המועמד מתאים לניתוח או לא.

לפני הכל, חשוב לדעת כי ניתוח מתיחת בטן אינו ניתוח הרזייה והוא אינו מתאים למי שיש לו עודף משקל גבוה ושכבות שומן רבות באיזור הבטן. זהו ניתוח שמטרתו ליצור מראה מתוח של עור הבטן ולהפוך בטן רופפת ומדובללת לבטן חטובה ואסתטית אצל אנשים שאינם סובלים מעודף משקל ובריאותם תקינה לגמרי.

קהל היעד של ניתוחי מתיחת בטן מתאפיין במספר אוכלוסיות שאחת מהן הוא נשים לאחר לידות רבות שרוצות להשיב לעצמן את מראה הבטן החטובה מלפני ההריונות. נשים אלו צריכות להיות בריאות לחלוטין ובדרך כלל ד”ר וולף יבחון את מצב הבטן ויפסוק האם ניתן לקיים ניתוח ומאיזה סוג. ישנם מקרים בהם ניתן לבצע מיני-מתיחת בטן אצל נשים שסובלות מדלדול מועט בלבד באיזור הבטן התחתונה – איזור המועד לפורענות לאחר הריונות ולידות.

קהל יעד נוסף של ניתוחי מתיחת בטן הם אנשים שעברו תהליך הרזייה ממושך. מדובר בנשים וגברים שהשילו קילוגרמים רבים ממשקלם ונותרו עם עודפי עור משמעותיים בעקבות ההרזיה. עודפי העור האלו יוסרו בקלות במסגרת ניתוח מתיחת בטן, גם במקרה זה ד”ר וולף מבצע בדיקה אינדיבידואלית של כל אדם ונבדקת אופציית סוג הניתוח והאם בריאותו של המועמד תקינה ומשקלו מתאים לביצוע הניתוח.

באופן כללי, ניתוח מתיחת בטן מתאים לאנשים בעלי עודף משקל נמוך או אנשים בריאים לגמרי בעלי עודפי עור, שזקוקים למיצוק של העור הרופף. אם אתם שוקלים לעבור ניתוח ואינכם בטוחים שאתם מתאימים לביצוע הניתוח הזה, חשוב שתתייעצו עם ד”ר יורם וולף כירורג מומחה. הרופא יבדוק את חלל הבטן, את מצב העור, את הפרופורציות של איזור הבטן ואת הנתונים הפיזיולוגיים שלכם ויאבחן האם אתם מתאימים לניתוח מתיחת בטן.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *